Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /home/estitik/public_html/wp-includes/plugin.php on line 406
Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Estetik Türkiye, Estetiki Bilgiler Türkiye'de Estetik Eşittir Estetik-TR.Com

Google Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

05.04.2011 · Kategoriler Estetik

Moda, sanat ve magazin dünyasının ünlüleri güzelleşmek için sık sık estetik ameliyat olmaktan çekinmiyor.
Özellikle konser, defile, dizi gibi işlerin tamamen durduğu dönemlerde bakıma giren ve estetik ameliyat olan ünlüler binlerce lira harcayabiliyor.

Sanat dünyasında hangi ünlünün kaç kez estetik ameliyatı olduğunu araştırdık, ortaya ilginç rakamlar çıktı.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520815 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan’ın Estetik Ameliyatları: 18
Ünlüler arasında estetik operasyon geçirme rekoru 18 ayrı ameliyatla Ajda Pekkan’da bulunuyor. 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi, diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirmek için iki ayrı operasyon geçirdi. 4 defa yüzünü gerdirdi, kaşlarını çektirdi, göz kapaklarını kaldırttı ve göğüslerini dikleştirdi. Süperstar 6 ayda bir yüzüne botoks da enjekte ettiriyor.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520816 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya’nın Estetik Ameliyatları: 17
17 ameliyatla adeta Ajda Pekkan ile yarış ediyor. Vücudunda neşter değmeyen yer bulunmayan güzel manken, üç kere burnunu düzelttirdi, yüzüne dolgu maddesi koydurdu, iki kere çenesini törpületti, kaşlarını gerdirdi. İki kez göğüs dikleştirme ameliyatı geçirdi, iki defa dudaklarını silikonla düzelttirdi, basenlerindeki ve karın bölgesindeki yağları aldırttı, göz kapaklarını ve kalçalarını kaldırttı. Cildine 6 ayda bir botoks yaptırıyor.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520817 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Hande Ataizi

Hande Ataizi ‘nin Estetik Ameliyatları: 11
Oyuncu Hande Ataizi de genç yaşta çok sayıda estetik operasyon geçirdi. İlk olarak sinemaya atıldığı 1997’de göğüslerine slikon koydurdu.. Bir yıl sonra da burnunu estetik oparasyonla düzelttirdi. İki yıl arayla iki ayrı burun ameliyatı daha oldu. Üç kez çenesini düzelttiren Ataizi, üç defa da şakaklarına doku kokteyli enjekte ettirdi. Bir de üst dudağını slikonla takviyesi var.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520818 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Seda Sayan

Seda Sayan ‘ın Estetik Ameliyatları: 9
Kalçasındaki ve belindeki yağları ikişer defa lipusection yöntemiyle aldıran Seda Sayan üç kere de göğüslerinden ameliyat oldu. Bir kez gıdısını aldıran Sayan, kaşlarını gerdirdi ve iki kere de cildine doku takviyesi yaptırdı. Seda Sayan düzenli olarak botoks da yaptırıyor.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520819 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Hande Yener

Hande Yener ‘in Estetik Ameliyatları: 6
Son günlerde sanatından çok polemiklerle gündeme gelen Hande Yener, kendisini baştan aşağıya yeniledi. Göz kapaklarını, kaşlarını ve burnunu İtalya’da gördüğü bir modele benzetmeye çalışan Hande Yener, ameliyatla göğüslerini dikleştirdi. Dudaklarına iki kere slikon takviyesi yaptırdı ve gıdısını aldırdı.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520819 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Asena

Asena ‘nın Estetik Ameliyatları: 5
4 yıl önce basenlerini düzelttirip kalçasını küçülttü. Göğüslerini slikon takviyesi ile dikleştiren ünlü dansöz, burnunu yaptırdı ve dudaklarını da slikon ile şişirtti. Asena bu arada laser operasyonla cildini traşlattı.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520820 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Ebru Yaşar

Ebru Yaşar ‘ın Estetik Ameliyatları: 5
Şarkıcı Ebru Yaşar güzelleşmek uğruna 5 kez bıçak altına yattı. Cildini tıraşlatan, burun ameliyatı olan ve göğüslerine silikon koyduran Yaşar, bir kez belinden yağ aldırdı, bir de dudaklarına slikon takviyesi yaptırdı.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520821 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş ‘in Estetik Ameliyatları: 3
6 yıl içerisinde üç kere göğüslerinden operasyon geçiren Gündeş, sonunda istediği göğse kavuştu. Ebru Gündeş son albümünde, üst dudaklarını da slikonla takviye ettirip imaj fotoğrafları çektirmişti. Şakaklarına doku kokteyli uygulatan sanatçı, düzenli olarak botoks yaptırıyor.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520822 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Petek Dinçöz

Petek Dinçöz ‘ün Estetik Ameliyatları: 2
Mankenlik yıllarında geçirdiği bir ameliyatla burnunu düzelttirmişti. Dinçöz, 5 yıl önce de göğsüne slikon koydurmuştu. Onları gecen yıl yenileyen sanatçı aslında doğal güzellikten yana olduğunu söylüyor.

unluler kac kez estetik ameliyat yaptirdi 1302520823 Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı?

Gülben Ergen

Gülben Ergen in Estetik Ameliyatları: 2
Oyuncu ve şarkıcı Gülben Ergen Allah vergisi olan güzelliğine güveniyor ve operasyonlara sıcak bakmıyor. Ancak sanatçı, peş peşe iki kere göğüslerinden operasyon geçirdi. Göğüslerine slikon koyduran sanatçı, ‘İhtiyarlayana kadar hiçbir yerime neşter değdirmek istemiyorum’ diyor.

Estetik konusunda çığır açmak üzere programlanmış bir siteyiz ve sadece bu konuda bile sarkıcı hatice estetik, şarkıcı hatice estetikleri, sertap erener yüzüne ne yaptırdı, deniz akkayanın estetik doktoru kim, af, petek dincöz kac yasinda, ebru yaşarın burun estetiğini kim yaptı, şarkıcı haticenin estetikleri, haticenin yaptirdigi estetikler, ajda pekkan kaç estetik geçirdi, sertap erener yüzüne ne yaptı, asena estetik mi yaptirdi, Ünlüler Kaç Kez Estetik Ameliyat Yaptırdı? ve türevleri gibi bir sürü bilgi ile sizleyiz. Çünkü Türkiye'de ESTETİK deyince akla biz geliriz.

Yorumunuzu yaziniz