Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /home/estitik/public_html/wp-includes/plugin.php on line 406
Kilo Verdikten Sonra Oluşan Sarkmalar

Estetik Türkiye, Estetiki Bilgiler Türkiye'de Estetik Eşittir Estetik-TR.Com

Google Kilo Verdikten Sonra Oluşan Sarkmalar

10.14.2010 · Kategoriler Estetik Bilgi, Zayıflama

133011 Kilo Verdikten Sonra Oluşan SarkmalarBu estetik haberimizde zayıflama sonrası sarkma ve yüz çökmeleri konusunda bilgiler ileteceğiz..

Zayıflama sonrası sarkma neden olur ve yüzümüz neden çöker?

Yüzün çökme nedenlerini iç ve dış sebeplere bağlı olduğunu söyleyebiliriz.. Zayıflama sonrası sarkma deri altında bulunan hacmin hızla kaybolmasıyla ortaya cıkmaktadır.. Deri altı hacmi kas, yağ ve iskelet oluşturmaktadır. Hatalı yapılan diyetler yüzde ve vücutta zayıflama sonrası sarkma ve yüzde çökmelere neden olmaktadır.

Özellikle yanakların çökmesi ve kaş düşmeleri zayıflama sonrası yaşanan sıkıntılardandır. 35 yaş üstü insanlarda hızlı ve fazla kilo kaybı ve kilo alınması önlenmezse yüzünü ve cildini yaşlandırmaktadır.

Ancak vücudumuzda yaşlanmayı en belirgin gösteren yüzümüz olduğu için ona vereceğimiz önemde bu oranda artmaktadır.

Hızlı kilo kayıplarında yüzümüzün dışında kol, göğüs, bacak içi ve kalça sarkmaları da olmaktadır.

Yüz çökmesinde bayanlar erkeklerden daha fazla etkilenmektedir. Bunun nedeni ise erkeklerin güçlü kemik yapısı ve kalın deriye sahip olmalırıdır..

Zayıflama sonrası sarkma ve yüzün çökmemesi için ne yapmak mümkündür?

Hızlı ve düzensiz kilo kaybı sebebi yüzünüzün sarkması olmamalıdır. Bunun için spor yaparak yavaş kilo kaybı yapmanız vücudunuzda sarkmalara ve yüzünüzün çökmesine engel olacaktır.
Bu esnada özellikle güneş hasarından korunmak gerekir. Hacim kaybeden yüzde güneş hasarı sarkmayı hızlandırır. Güneş hasarlı ciltte kollajenler yeteri kadar sağlıklı olmamaktadırr, içi boşalmış deriyi yerinde tutamamaktadırlar.

Fazla kilo verme hedefleniyor ise, yüz derisindeki kollajen miktarını ve yapımını uyaran başta lazer tedavileri olmak üzere bazı estetik tedaviler yapılması uygun olacaktır.

Bir başka estetik tedavi ise, bedenin yağ açısından fazla olan bölgelerinden yağların alınıp -80 derecede saklamasıdır. Zayıflama bittiğinde ya da zayıflama devam ederken kişiye bu hücreler liposuction yöntemi ile enjekte edilebilmektedir..

Zayıflama tamamlanınca, bazı bölgelerde dirençli yağlar kalmış olabilir. Bunlar da yüz için kullanılabilir. Kişi, önceki tecrübelerinden zayıflarken yüzde zayıflama olduğunu biliyor ve sadece bölgesel yağlar için kilo vermeye çalışıyor ise, lazer lipo estetik tedavisi ile bölgesel yağlardan kurtulmak daha güzel bir yol olacaktır..

Fazla sarkmanın olduğu durumlarda yüz germe estetik ameliyatına gerek olacaktır. Bu durumda sadece hacim vermek kişiyi gençleştirmede yeterli olmamaktadır.

estetik
Estetik konusunda çığır açmak üzere programlanmış bir siteyiz ve sadece bu konuda bile zayıfladıktan sonra deri sarkması, zayıflayınca sarkma, gobek sarkmasi nasil gider, zayıflayınca sarkan deri, kilo verdikten sonra sarkma, bacak sarkması nasıl düzelir, kilo verince oluşan sarkmalar, kilo verince sarkma, vucuttaki sarkmalar nasıl giderilir, koldaki sarkmalar nasıl düzelir, kilo verdikten sonra sarkma tedavisi, vücut sarkmaları nasıl toplanır, Kilo Verdikten Sonra Oluşan Sarkmalar ve türevleri gibi bir sürü bilgi ile sizleyiz. Çünkü Türkiye'de ESTETİK deyince akla biz geliriz.

2 yorum yazmislar to “Kilo Verdikten Sonra Oluşan Sarkmalar”

  1. dogukan diyor ki:

    fazla kılo verdıkten sonra gögüslerimde asırı bır sarkma oldu ve bunun sadece amelıyatla gecıcegını söledıler ben amelıyatsız sarkan gögüslerımı nasıl düzeltırım yardımınız için tşk

Yorumunuzu yaziniz