Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/estitik/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 210

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /home/estitik/public_html/wp-includes/plugin.php on line 406
Cilt Lekeleri Vitiligo ve Malign Melanoma Önlemler Ve Belirtileri

Estetik Türkiye, Estetiki Bilgiler Türkiye'de Estetik Eşittir Estetik-TR.Com

Google Cilt Lekeleri Vitiligo ve Malign Melanoma Önlemler Ve Belirtileri

04.10.2011 · Kategoriler Güzellik & Bakım

cilt lekeleri vitiligo malign melanoma belirtileri 1301775345 Cilt Lekeleri Vitiligo ve Malign Melanoma Önlemler Ve BelirtileriGüneşte bulunan zararlı x ışınlarının etkisiyle oluşan kahverengi lekeler estetik olarak kötü bir görüntü yaratıyor. Ancak ciltteki beyaz lekeler lupus (pullu, kelebek tarzında lekelerin olduğu deri hastalığı), malign melanoma (deri tümörü), vitiligo (ciltte büyük beyaz lekeler oluşturan hastalık), mantar gibi önemli cilt hastalıklarının habercisi olabiliyor.

Beyaz lekeler cilde rengini veren hücrelerin zarar görmesi ya da hücreye gönderilecek boyar renk maddesinin üretilememesi sonucunda oluşuyor. Özellikle yaz mevsimi mantara hazır bir ortam yaratıyor. Sanki cilde yapıştırıcı sürülmüş gibi oluyor. Terli dolaşmak, sık duş almamak mantarın oluşumunu kolaylaştırıyor.

Ciltte beyaz lekelerin oluşma nedenine göre cilt bakımı tedavi planı yapılıyor. Nedene yönelik tedavilerde başarılı olunuyor. Mantar enfeksiyonunu mutlaka tedavi etmek gerekiyor çünkü tekrar edebiliyor.

Derinin ph dengesi bir defa bozulduysa, bundan sonra da bozulabiliyor. Mantara karşı her yıl yaz mevsiminden önce koruyucu tedaviler vermek gerekiyor. Bunun için lokal ve ağızdan tedaviler uygulanıyor. Ayrıca çamaşırların iç yüzünden ütülenmesi tekrar bulaşmaması için büyük önem taşıyor. İndirimli satışlardan alınan, kıyafetlerin de mutlaka yıkanıp iç yüzlerinden ütülendikten sonra giyilmesi gerekiyor.

Estetik konusunda çığır açmak üzere programlanmış bir siteyiz ve sadece bu konuda bile beyaz lekeler, yüzde beyaz lekeler, vitiligo görseller, yüzde beyaz leke, yüzdeki beyaz lekeler, vitiligo, vitiligo resimli, vitiligo görsel, dudaklarda kahverengi lekeler, dudakta vitiligo, vitiligo çeşitleri, malign melanom görseller, Cilt Lekeleri Vitiligo ve Malign Melanoma Önlemler Ve Belirtileri ve türevleri gibi bir sürü bilgi ile sizleyiz. Çünkü Türkiye'de ESTETİK deyince akla biz geliriz.

Yorumunuzu yaziniz