Estetik Türkiye, Estetiki Bilgiler Türkiye'de Estetik Eşittir Estetik-TR.Com

Google Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

10.16.2010 · Kategoriler Burun Estetiği, Estetik, Estetik Bilgi

Burun ameliyat sonrası nasıldır?
Bu ameliyat operasyonu bittiğinde hastanın burnunun üzerinde hafif bir aluminyum veya plastik atel, içinde ise silikon tamponlar olur. Göz etrafında ve yüzde kişiye göre değişen derecede hafif şişlik ve morluk olur. İkinci, üçüncü günlerden sonra şişlik ve morluk hızla azalmaya başlar. Burun ameliyatında ağrıdan çok ödem nedeniyle ortaya çıkan dolgunluk hissi ve rahat nefes alamama rahatsız edicidir. Birinci haftanın sonunda atel ve tamponlar alınır ve 5-7 gün süreyle burun üzerine ince bantlar yapıştırılır.
burun estetik31 Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası
Birinci ayın sonunda yüzdeki şişliklerin tümü ve burundaki şişliğin de çok büyük bir kısmı geçse de hafif şişlikler kalır ve tam olarak kaybolması 6 ay- 1yıl sürer. İşe genellikle bir haftanın sonunda dönülebilir. İki ay süreyle burnu her tür travmadan korumak çok önemlidir.

Estetik konusunda çığır açmak üzere programlanmış bir siteyiz ve sadece bu konuda bile burun estetiği sonrası yanak şişmesi, rinoplasti yanak şişmesi, burun estetik ameliyatından sonra yüzdeki şişlikler fotoğrafları, burun estetiği yanak şişliği, burun estetiği sonrası yanaklarda şişlikler, burun ameliyatı sonrası yüzdeki şişlikler, burun estetiğinden sonra yüzdeki şişlikler, burun ameliyatı sonrası yanaklarda şişme, rinoplasti sonrası yanak şişmesi, burun estetiği sonrası yanak şişliği, estetik burun ameliyatı sonrası şişlikler, burun ameliyatı sonrası yanaklar, Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası ve türevleri gibi bir sürü bilgi ile sizleyiz. Çünkü Türkiye'de ESTETİK deyince akla biz geliriz.

Yorumunuzu yaziniz